לוגו מאסטרו ליטושים

מאמרים אחרונים

לקבלת הצעת מחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב

עבודות בטון מוחלק (לריצפה) ומיקרוטופינג

כל יום אנחנו הולכים על רצפות שונות בחללים שונים, והגיע הזמן לתת להן את ההערכה הראויה. רצפה יכולה לשפר מראה של כל חלל, ויש לה תפקיד משמעותי ביצירת האווירה הנכונה בחדר. בין האפשרויות השונות שקיימות לשדרוג מראה הרצפה, אפשר למצוא את עבודות הבטון המוחלק ואת המיקרוטופינג. מדובר בשתי טכניקות חדשניות להן יש הרבה מאוד יתרונות, ובמאמר זה נפרט על כל אלה.

תוכן עניינים

מיקרוטופינג לריצפה

מה זה עבודות בטון מוחלק לרצפה?

עבודות רצפות בטון מוחלק הן תהליך שבו בטון מיושר ומפולס כך שייווצר משטח עמיד וחלק. התהליך הזה כולל השחזה של הבטון וליטוש שלו עד להשגת רמת ברק רצויה. מדובר בפתרון ריצוף עכשווי אסתטי, חזק וגמיש, שזכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות.

 

המראה של עבודות בטון מוחלק

רצפות בטון מוחלק הן בעלות מראה ייחודי, אלגנטי ומינימליסטי, והן מצליחות להתמזג בצורה מושלמת עם שלל סגנונות עיצוב מגוונים. מדובר במראה שהוא גם מלוטש ועכשווי מצד אחד, אבל גם על זמני מצד שני. הגימור החלק של הבטון לא רק מצליח לשפר את המראה של הרצפה, אלא הוא גם מייצר אשליה של שטח מרווח, על כן מדובר בבחירה נהדרת עבור חללי מגורים וחללי מסחר כאחד.

 

עמידות לטווח הארוך

יש לעבודות בטון מוחלק יתרונות שהם לא רק אסתטיים- העמידות של רצפות אלה היא גבוהה במיוחד, גם בזכות החומר עצמו וגם בזכות ההחלקה שלו. מדובר בחומר חזק שמבטיח אריכות ימים ללא צורך בחידוש. הוא יכול לעמוד בתנאים קשים כמו תנועה רבה, ועדיין להצליח לשמור על הברק שלו- גם שנים רבות קדימה.

 

רבגוניות בעיצוב

עוד יתרון של בטון מוחלק הוא היכולת שלו להתאים להעדפות עיצוב שונות. הוא יכול להשתלב בחללים שונים וניתן להתאים אותו אישית לטעם שלכם. הרבגוניות של רצפות אלה מאפשרת לו גם להשתלב בסוגים שונים של מבנים. בבתי מגורים בטון מוחלק יכול לייצר אסתטיקה מודרנית ותעשייתית, ובחללים של בתי עסק הוא יכול להיות פתרון ריצוף עמיד אך ייחודי. יכולת השילוב שלו במשרדים, מטבחים, בחדרי מגורים ואפילו בחללים חיצוניים מציגה את יכולת ההסתגלות הרבה שלו ואת הפונקציונליות שלו.

 

מיקרוטופינג

מיקרוטופינג היא טכניקה חדשנית שכוללת מריחה של שכבה דקה של חומר מיוחד על משטח קיים, לצורך שיפור המראה והעמידות של הרצפה. התהליך הזה יכול בעצם להחיות רצפות ולהפוך אותן למשטחים חלקים ונעימים. מדובר באלטרנטיבה חסכונית לשיפוצי רצפה כלליים, שיכולה להוביל לתוצאות מצוינות. התהליך עצמו לא לוקח המון זמן, ולוקח לשכבה להתייבש בין 24 ל-48 שעות.

 

האסתטיקה של מיקרוטופינג

היופי של מיקרוטופינג טמון ביכולת של תהליך זה להצליח ״להצעיר״ רצפות ישנות ובלויות, באופן מעוצב ומותאם אישית. ניתן ליצור משטח שמחקה מראה של אבן טבעית, בטון מלוטש או אפילו גימור מתכתי עם פרטים מדויקים ומורכבים. מגוון הטקסטורות, הגימורים והצבעים הזמינים בתהליך מיקרוטופינג מאפשרים לכם ליצור רצפה בהזמנה אישית שמותאמת להעדפות שלכם ולעיצוב החלל.

 

עמידות ותחזוקה

למרות שמיקרוטופינג מורכב משכבה דקה, הוא מאפשר לכם עדיין עמידות רבה. הוא אינו נשחק בקלות, לא ניזוק מנוזלים ולא מגיב לקרני שמש- כך שאתם יכולים לקבל פתרון ריצוף ארוך טווח. גם התחזוקה שלו היא פשוטה- אין צורך בשטיפה וקרצוף בזכות העמידות שלו. היתרונות הללו הופכים אותו לגם פרקטי וגם אסתטי בו זמנית. לכן הוא מעולה לאזורים בהם יש תנועה גבוהה.

החלקת בטון בריצפה

ידידותי לסביבה

כיום יש חשיבות רבה לבחירה בשיטות ידידותיות לסביבה שלא פוגעות בכדור הארץ. מיקרוטופינג היא כזו, בגלל שאתם בוחרים למרוח שכבה דקה מעל רצפה קיימת ובכך משדרגים את מראה החדר, אין צורך בהסרת רצפות והחלפתן- מה שממזער פסולת ומונע בזבוז חומר. לכן יש פחות פגיעה בסביבה!

 

לסיכום

עבודות בטון מוחלק ומיקרוטופינג הן שתי שיטות שיכולות לשדרג את מראה החדר ולשפר את העמידות שלו. אם אתם מחפשים חברה מקצועית לצורך סוג עבודות אלה, מוזמנים לפנות אל מאסטרו ליטושים. החברה מעסיקה אנשי מקצוע שמייצרים בקפדנות כל משטח, תוך שימוש בטכניקות החדשניות ביותר. עם מאסטרו ליטושים תוכלו להפוך את החלום שלכם למציאות, בין אם זה עבור חללי מגורים או לנכסים עסקיים. הביאו את הרצפות שלכם רמה אחת למעלה!

מאמרים אחרונים

לקבלת הצעת מחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב

רוצים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים